گرفتن نمایندگی مستقل فروش پنل اس ام اس

اعلان ها، پنل اس ام اس
توسط: اس ام اس برتر
تاریخ: 2013/01/8

کسب درآمد از اس ام اس درآمد زایی با فروش پنل اس ام اس همکاری بازریابی پورسانت درآمد میلیونی شغل اینترنتی پر سود سایت smspanel reseller

 

سامانه اس ام اس برتر محیطی دوستانه و فرصت شغلی مناسبی را برای افرادی که تمایل به فعالیت اینترنتی و به دنبال کسب درآمد از اینترنت هستند ، فراهم کرده است.

 

رئیس  و کارمند خود باشید؟؟!!

رسیدن به این صفحه نشان دهنده تمایل شما برای داشتن شغلی است که خود رئیس خود باشید و برای خودتان کار کنید و این نشان دهنده داشتن اعتماد به نفس شما برای شروع یک کار و حرفه جدید است.

 

سامانه ام اس برتر فانوسی در شب تار است که شما را راهنمائی می کند تا راه را پیدا کرده و به مقصد برسید و در طول مسیر ما همراه  لحظه به لحظه شما خواهیم بود.

کسب درآمد از اینترنت به شیوه های مختلف امکان پذیر است ، اما داشتن شغل باکلاس و درآمدزا یکی از دغدغه های کاربران اینترنت است

ما به هیچ وجه برای این مورد از کلماتی مثل داشتن درامد میلیونی در ماه استفاده نمی کنیم ، و فقط واقعیت را بیان می کنید.

نمایندگی فروش پنل اس ام اس می توانید درآمد های مختلفی داشته باشد

برای مثال شخصي که هم در اینترنت فعالیت می کنید و هم در شهر خودت و در مناطق مختلف بازاریابی می کند درآمد متفاوتی نسبت به شخصی که فقط پنل می فروشد و یا شخصی که علاوه بر فروش پنل اس ام اس به شخص دیگری نیز نمایندگی فروش پنل اس ام اس می دهد خواهد داشت. برای بهتر متوجه شدن متن زیر را بخوانید.

 

نمایندگی مستقل فروش پنل ارسال و دریافت اس ام اس

در این روش شما با انتخاب یکی از نمایندگی های ما استارت کار و شروع فعالیت اینترنتی خود را می زنید. برای مشاهده انواع نمایندگی مستقل فروش پنل پیامک اینجا کلیک کنید

در این قسمت سه نوع پنل نمایندگی وجود دارد که در زیر تفاوت هاي عمده هر یک را می توانید مشاهده کنید.

 

نمایندگی فروش پنل پیامک برنزی با قیمت 250 هزار تومان

این نوع نمایندگی بر روی ادرس اینترنتی دلخواه شما با آرم و لوگو اختصاصی شما ،بدون اینکه نام و نشانی از ما باشد ارائه می شود که با تعرفه خرید اس ام اس از 86 ریال شروع خواهد شد و فقط امکان فروش پنل و خط به کاربر را دارید و کاربر می توانید با خرید شارژ اس ام اس اقدام به استفاده از پنل نماید. و لازم به یاداوری هست در این روش تمامی سود از فروش موارد یاد شده را شما دریافت می کنید و یک ریال هم به ما نخواهید داد.

 

روش های کسب درآمد:

1- فروش پنل اس ام اس

2- فروش خط اختصاصی

3- فروش شارژ ( اعتبار پیامک در پنل )

4- ارسال اس ام اس تبلیغاتی برای اشخاص

 

نمایندگی فروش پنل پیامک نقره ای با قیمت 450 هزار تومان

این نوع نمایندگی بر روی ادرس اینترنتی دلخواه شما با آرم و لوگو اختصاصی شما ،بدون اینکه نام و نشانی از ما باشد ارائه می شود که با تعرفه خرید اس ام اس از 83 ریال شروع خواهد شد و علاوه بر امکان فروش پنل و خط و شارژ اس ام اس اقدام به کاربر ، می توایند شما هم به شخص دیگری نمایندگی با ادرس و لوگو اختصاصی بدهید. و لازم به یاداوری هست در این روش تمامی سود از فروش موارد یاد شده را شما دریافت می کنید و یک ریال هم به ما نخواهید داد.

 

روش های کسب درآمد:

1- اعطای نمایندگی مستقل فروش پنل اس ام اس

2- فروش پنل اس ام اس

3- فروش خط اختصاصی

4- فروش شارژ ( اعتبار پیامک در پنل )

5- ارسال اس ام اس تبلیغاتی برای اشخاص

 

نمایندگی فروش پنل پیامک طلایی با قیمت 800 هزار تومان

این نوع نمایندگی بر روی ادرس اینترنتی دلخواه شما با آرم و لوگو اختصاصی شما ،بدون اینکه نام و نشانی از ما باشد ارائه می شود که با تعرفه خرید اس ام اس از 79 ریال شروع خواهد شد و علاوه بر امکان فروش پنل و خط و شارژ اس ام اس اقدام به کاربر ، می توایند شما هم به شخص دیگری نمایندگی با ادرس و لوگو اختصاصی بدهید. و همچنین بانک شماره موبایل کل کشور را که در فایل های ادر اختیار شما قرار داده می شود. لازم به یاداوری هست در این روش تمامی سود از فروش موارد یاد شده را شما دریافت می کنید و یک ریال هم به ما نخواهید داد.

 

روش های کسب درآمد:

1- اعطای نمایندگی مستقل فروش پنل اس ام اس

2- فروش پنل اس ام اس

3- فروش خط اختصاصی

4- فروش شارژ ( اعتبار پیامک در پنل )

5- ارسال اس ام اس تبلیغاتی برای اشخاص

6- فروش بانک شماره موبایل کشور بر اساس کد پستی

7- فروش بانک شماره موبایل مراکر استان ها بر اساس کد پستی

 

خب تفاوت های عمده در سه نوع پنل نمایندگی را متوجه شدین و اکنون یکی از تفاوت های اساسی پنل های نمایندگی سامانه اس ام اس برتر با سایر سایت ها دیگر را که بسیار مهم هم است را به شما خواهیم گفت.

برخی از شرکت ها با هزینه اولیه بین 50 تا 150 هزار تومان اقدام به فروش پنل نمایندگی می کنند که در ظاهر انتخاب مناسبی است

اما اگر دقیقتر و حرفه ای بخواهیم به موضوع نگاه کنیم موارد بسیار مهمی جهت بررسی وجود دارد که شما می توانید با مراجعه به اینجا جزئیات دقیق را مشاهده نمائید.

با مشاهده جرئیات و تفاوت های پنل نمایندگی ما و سایر سایت های باید متوجه شده باشید که سود دهی و نقدینگی شما در پنل های نمایندگی ما بیشتر خواهد بود.

panel, settings icon

و اکنون زمان انتخاب است و شما تصمیم نهایی را خواهید گرفت.

برای هرگونه مشاوره می توانید با شماره 09175594952 – آقای حاصلی تماس بگیرید و جزئیات دقیق و کامل و جواب تمامی سوالات خود را دریافت کنید.

 بهترین سایت نمایندگی اس ام اس

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , ,
logo-samandehi