کسب درآمد از نمایندگی اس ام اس پنل

نمایندگی پنل اس ام اس
توسط: اس ام اس برتر
تاریخ: ۱۳۹۲/۰۸/۷

نمایندگی فروش پنل پیامک, نمایندگی پنل, نمایندگی پنل اس ام اس, نمایندگی پیامک برتر, پنل نمایندگی اس ام اس, گرفتن نمایندگی اس ام اس  اخذ نمایندگی اس ام اس, ارزانترین پنل نماندگی اس ام اس, بهترین نمایندگی پنل اس ام اس, خرید و فروش شماره اختصاصی, سایت نمایندگی اس ام اس, سایت نمایندگی فروش پنل, نماندگی فروش پنل پیامک, نماندگی پنل ارسال اس ام اس, نمایندگی اس ام اس پنل, نمایندگی فروش خط اختصاصی,

لوگوی اس ام اس, sms logo ,آرم اس ام اس , طراح لوگو پیامک

سامانه اس ام اس برتر ارائه دهنده پنل ارسال اس ام اس انبوه آماده پذیرش نماینده مستقل فروش پنل اس ام اس می باشد

امروزه با گسترش فعالیت ها و انجام آنها از طریق کامپیوتر و اینترنت اکثریت درصدد انجام کاری هستند که هماهنگ با این دو مورد بوده و به فکر کسب درآمد و داشتن شغل دوم هستند، یکی از این روش های کسب درآمد فروش پنل اس ام اس است، اما سوال این است.

من که توان پرداخت هزینه اجاره دفتر کار و پرداخت هزینه های ماهانه را ندارم!؟

من که دانش لازم برای انجام این فعالیت را ندارم!؟

برای رسیدن به جوابی تمامی سوال های خود و درک بهتر از کلیه مواردی که باید از این شغل داشته باشید لطفاً متن زیر را با دقت بخوانید.

http://www.sms-bartar.com/wp-content/uploads/2013/05/vasayel1.gif

دوستان عزیز برای انجام این فعالیت دو چیز لازم است

اول داشتن لپ تاپ یا کامپیوتر

دوم اینترنت

شما با داشتن این دو مورد ۵۰ درصد موارد لازم برای شروع این فعالیت را دارید.

این شغل نیاز به داشتن دفتر و مکان ندارد و شما می توانید از طریق اینترنت و داشتن یه سایت در منزل اقدام  به فروش پنل اس ام اس کنید و در نتیجه نیازی به پرداخت هزینه های اجاره دفتر و … ندارید.

و برای گرفتن نمایندگی اس ام اس هم نیاز به سرمایه آنچنانی ندارید ، سوال بعدی ،شما که برای این کار دانش لازم را ندارید!! ، کاملاً در اشتباه هستید ، چرا که این کار به صورتی انجام می شود که شما بدون داشتن اطلاعاتی در مورد هاستینگ ، برنامه نویسی و … می توانید انجام دهید.

شما با مطالعه فایل آموزشی پنل نمایندگی اس ام اس که ما به شما میدهیم  .تمامی منوها و امکانات موجود پنل نماینده را که شما با آن کار می کنید ، توضیح داده ایم  و قابلیت های هر ایتم به صورت کاملاً ساده اموزش داده شده است. و همچنین ما آموزش آنلاین تصویری ( کامپیوتر به کامپیوتر )  و آموزش تلفنی رایگان داریم.

حال ممکن است سوالات دیگری به ذهن شما بیاید که در زیر به آنها جواب داده شده است

help, question, support icon

سوالاتی در ذهن تمامی کسانی که قصد شروع این فعالیت را دارند وجود دارد که به تک تک آنها پاسخ داده ایم

قیمت پکیج های نمایندگی پنل پیام کوتاه شما به چقدر است؟

پکیج های نمایندگی سامانه اس ام اس ما به شرح زیر است

پنل های برنزی ، نقره ای ، طلایی ،هست که تعرفه این پکیج ها به ترتیب ۲۵۰ ،۴۵۰ و ۸۰۰ هزار تومان است که برای جزئیات دقیق هر پنل می توانید تماس بگیرید.

آیا امکان استفاده از آدرس اختصاصی و لوگو اختصاصی وجود دارد؟

بله ،‌شما می توانید دامین (آدرس اینترنتی) خود را با هر اسم یا پسوندی که دوست دارید انتخاب کنید و لوگو شما در پنل های کاربران شما نشان داده خواهد شد و هیچ گونه نشانی از ما نخواهد بود.

آیا امکان استفاده از درگاه پرداخت آنلاین برای ما به صورت اختصاصی وجود دارد؟

بله ،‌شما می توانید از درگاه های اختصاصی برای خود استفاده کنید که کاربران شما به صورت آنلاین از شما شارژ خرید کنند و وجه خرید به حساب شما واریز شود.

برای نماینده ها چه درگاه هایی قابل استفاده  است؟

در حال حاضر سیستم درگاه آنلاین بانک ملت ، درگاه بانک پارسیان و سامان را دارد و شما می توانید با بستن قرارداد با بانک و دریافت اطلاعات درگاه و  درج اطلاعات مربوطه در پنل مدیریت خود از درگاه اختصاصی خود استفاده کنید.

آیا امکان استفاده همزمان از چند درگاه یا تغییر درگاه وجود دارد؟

بله، شما می توانید از هر سه درگاه به صورت همزمان استفاده کنید یا در صورت نیاز از یک درگاه بانکی استفاده کنید که این مورد نیاز به دانش فنی ندارد و خودتان از پنل مدیریت خود می توانید تمامی تنظیمات را انجام دهید.

آیا درگاه آنلاین را شما به ما می دهید؟

در صورتی که شما برای تراکنش های کاربران خود نیاز به درگاه آنلاین دارید و هنوز با بانک قرارداد نبسته اید می توانید از درگاه ما استفاده کنید و ما درگاه آنلاین بانک ملت و درگاه بانک پارسیان به صورت پیش فرض فعال داریم که کاربران شما بتوانند به صورت آنلاین اقدام به شارژ پنل کنند ، منتها لازم به یاداوری است که زمان اتصال به بانک نام پذیرنده اس ام اس برتر نشان می دهد.

در صورتی که ما از درگاه شما استفاده کنیم واریز وجه تراکنش ها به چه صورت است؟

در این صورت بعد از پرداخت هر تراکنش شما می توانید درخواست تسویه بدهید و حداکثر واریز تراکنش ها در روز ۲۴ مرتبه است.

چرا تعرفه های پکیج های شما از جاهای دیگر گرانتر است؟

خب مسلماً تفاوتهای بسیار می تواند باشد ، خیلی از شرکت ها یا سایت ها هدفشان افزایش تعداد نماینده است و نمایندگی را با تعرفه پائین ارائه می دهند و یا خدمات و پشتیبانی واقعی ارائه نمی دهند ، و همچنین پشتیبانی ما از ۹ صبح تا ۱۰ شب از طریق ارسال تیکت، تماس تلفنی ، چت با لایوزیلا و پشتیبانی آنلاین کایاکو است.

و مهمترین مزیت ما دردسترس بوده ما در ساعات روز است و همچنین سیستم ما بازگشت اتوماتیک هزینه خطوطی که مسدود شده است یا به عبارتی بلک لیست مخابرات گفته می شود را برای تمامی اپراتور ها دارد و کاربر برای برگشت هزینه های سوخت شده نیازی نیست کار خاصی انجام دهد. و مزیت دیگر ما تعرفه بسیار پایین پیامک ها است. و همچنین فروش شارز پیامک بدون داشتن موجودی که برای دانستن اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید
.

مزیت نمایندگی پنل اس ام اس ما

شرایط و مدارک لازم جهت گرفتن نمایندگی پنل اس ام اس چیست؟

برای این مورد شما باید سن بالای ۱۸ سال داشته باشید و باید اسکن رنگی از پشت و روی کارت ملی خود را به ایمیل ما ارسال کنید و همچنین باید یکی از پکیج ها را انتخاب کنید و هزینه آن را واریز کنید و فرم سفارش پنل نمایندگی را پر کرده و ارسال کنید و در نهایت قرارداد را امضا کنید.

پنل شما چه اپراتور هایی را پشتیبانی می کند؟

در حال حاضر اپراتور ۱۰۰۰ ، ۲۰۰۰ ، ۳۰۰۰  و ۰۲۱ را پشتیبانی می کنیم و در اینده خطوط ۵۰۰۰ نیز اضاف خواهد شد.

چه تفاوتی بین پنل های موجود ارائه شده وجود دارد؟

تفاوت عمده پنل های نمایندگی در تعرفه خرید شارژ ، خرید خط ، شارژ هدیه رایگان و قیمت سایت طراحی شده است.

از نظر امکانات، پنل های نمایندگی چه تفاوتی با هم دارند ؟

تمامی پکیج های نمایندگی از نظر امکانات و قابلیت ها و کیفیت و بازگشت هزینه های سوخت شده یکسان هستند.

آیا برای ایجاد پنل کاربری باید وجهی را به شما پرداخت کنیم؟

خیر ، شما می توانید نامحدود پنل کاربری ایجاد کنید و برای این مورد یک ریال هم به ما پرداخت نمی کنید.

اگر ما بخوایم به شخص دیگری نمایندگی مستقل بدهیم باید برای این مورد به شما هزینه ای پرداخت کنیم؟

در این سیستم ما به صورت کاملاً متفاوت کار می کنیم و نماینده های ما نمی توانند نمایندگی بدهند ولی می توانند پکیج های نمایندگی ما را با تعرفه های نوشته شده در سایت خود قرار دهند و با معرفی شخصی که می خواهد نمایندگی بگیرید پورسانت ۵۰ درصدی از قیمت پکیج دریافت کنید و به عبارتی ارائه خدمات ، پشتیبانی ، آموزش و … با ما هست و شما از این بابت نگرانی ندارید . مثلاً شخصی نمایندگی می خواهد و پکیج طلایی که در حال حاضر ۸۰۰ هزار تومان قیمت دارید را انتخاب کند ما مبلغ ۴۰۰ هزار تومان به شما میدهیم و پشتیبانی و ارائه خدمات به این شخص به عهده ما هست و ما آن را ساپورت می کنیم.

آیا شما خطوط اختصاصی را به نمایندگان به صورت دائمی ارائه می دهید یا سالانه؟

تمامی خطوط اختصاصی برای نمایندگان به صورت دائمی است که در مدت زمان همکاری با ما به آن ها ارائه می شود که در زمان تمدید در سال بعد با توجه به نوع خط بین ۵ تا ۲۰ درصد آبونمان در سال بعد محاسبه خواهد شد. که به عنوام مثال خط ۱۴ رقمی ۱۱۴۰۰ تومانی را در سال بعد به قیمت ۲۲۸۰ تومان تمدید می کنید.

آیا امکان این که نماینده شما قیمت خطوط ، پنل و اس ام اس را کمتر از تعرفه شما ارائه دهد وجود دارد؟

سیاست و قیمت گذاری نمایندگان به خودشان بر می گردد و ما هیچ گونه دخالتی در قیمت گذاری های آن ها نداریم.

آیا امکان استعلام خط وجود دارد؟ و چقدر زمان می برد؟

بله ، برای خطوط ۱۰۰۰ از سمت چپ سایت می توانید آنلاین و آنی استعلام بگیرید و خطوط ۳۰۰۰ و ۲۰۰۰ حداقل ۲ ساعت لازم است تا استعلام گرفته شود و در صورت ارسال فرم استعلام خط در طی روز حداکثر ۵ ساعت زمان نیاز دارد.

آیا امکان برگشت پول و لغو حساب نمایندگی وجود دارد؟

بله ، در صورت اینکه شما خطوط را استفاده نکرده باشید و شارژ شما بدون استفاده مانده باشد و به هر دلیل از خدمات ناراضی باشید کلیه مبلغ به شما برگشت داده خواهد شد.

آیا برگشت هزینه دارای شرایط خاص است؟

بله ، طبق سوال فوق در صورتی که تا ۴۸ ساعت به هر دلیل درخواست کنسل کردن نمایندگی را داشته باشید غیر از شارژ مصرف شده و خطوط استفاده شده تمامی هزینه شما برگشت داده خواهد شد و در صورتی زمان تا یک ماه گذشته باشد علاوه بر موارد قبل ۲۰ درصد هزینه کسر و بقیه به حساب شما واریز می شود و در صورت گذشت زمان بیشتر هیچ گونه هزینه بازگردانده نخواهد شد.

آیا در صورت لغو درخواست نمایندگی در زمان مشخص امکان پشتیبانی کاربران ما توسط شما وجود دارد؟

بله ، در صورت اینکه شما به هر دلیل از ادامه کار منصرف شوید ما کاربران شما را پشتیبانی می کنیم و جای هیچ نگرانی نیست.

هزینه تمدید نمایندگی در سال های بعد به چه صورت است؟

هزینه تمدید با ۵۰ درصد تخفیف محاسبه خواهد شد.

آیا امکان ارتقاع پکیج های نمایندگی به پنل بالاتر وجود دارد؟ و برای این مورد زمان و انتقال کاربران به چه صورت است؟

بله ، شما می توانید در هر لحظه پنل های خود را ارتقاء دهید و برای این مورد کمتر از ۵ دقیقه زمان لازم است و هیچ گونه مشکلی برای کاربران نخواهید داشت و سیستم کاملاً هوشمند در زمان ذکر شده عمل خواهد کرد.

آیا امکان پرداخت اقساط هم وجود دارد؟

بله ، شما باید قیمت پکیج پائین تر از پنل درخواستی را نقداً پرداخت کنید و مابقی به صورت توافقی قابل پرداخت خواهد بود.

زمان فعال سازی اکانت نمایندگی چقدر خواهد بود؟

در صورتی که شما هزینه نمایندگی را پرداخت کرده باشید و همچنین اسکن رنگی کارت ملی خود را برای ما ارسال کرده باشید و فرم سفارش پنل نمایندگی را برای ما ارسال کرده باشید حداکثر ۱ ساعت بعد اکانت شما فعال و تحویل شما داده می شود.

مدت زمان لازم برای تنظیمات سایت ما برای ورود کاربران چقدر است؟

اگر دامین خود را ثبت کرده باشید طی ۴ تا ۲۴ ساعت زمان لازم است.

ما با اعطای نمایندگی پنل اس ام اس به شما ، شما را در قیمت گذاری پنل اس ام اس  ، شارژ اس ام اس ، قیمت خطوط برای کاربرانتان آزاد می گذاریم و شما خودتان تصمیم می گیرید که قیمت ها به چه صورت ارائه دهید

آیا این امکان وجود دارد که ما نماینده بگریم که شما او را ساپورت کنید؟

بله ، همانطور که در قبل گفته شد ما مبلغی را به عنوان پورسانت به شما خواهیم داد و ارائه خدمات و پشتیبانی به آن شخص به عهده ما خواهد بود.

با توجه به سوال و جواب های فوق الان شما با چگونگی عمکرد سیستم نمایندگی آشنا شده اید و می توانید برای اطلاعات دقیق تر در مورد نحوه کسب درآمد ادامه مطلب را بخوانید.

_Money_Bag

روش های کسب درآمد از طریق نمایندگی اس ام اس

اولین سوالی که در این مورد به ذهن خیلی از افراد می رسد این است که !

این کار چقدر درآمد دارد؟

خب اگر بخواهیم صادقانه صحبت کنیم درآمد این کار به عوامل زیادی بستگی دارد و مهمترین آن خود شما هستید که بتوانید مشتری جذب کنید ، وقتی شما نمایندگی بگیرید ولی نتوانید پنل بفروشید یا تبلیغات پیامکی ارسال کنید مطمئناً هیچ درآمدی نخواهید داشت.

من از کجا مشتری پیدا کنم؟

جذب مشتری از دو بازار امکان پذیر هست ، اینترنت و سطح شهر

که بازار اینترنت به دلیل بدون مرز و کشوری بودن آن رقابت بسیار زیاد هست و شما با صاحبان و نمایندگان زیادی که در زمینه فروش پنل اس ام اس فعالیت دارند باید وارد رقابت شوید که این خودش مبحثی جدا دارد و بسیار سخت هست.

خوب چرا درست توضیح نمی دهید که ما متوجه بشیم؟؟

ببینید در سطح اینترنت اگر کلمه خرید پنل اس ام اس یا فروش پنل اس ام اس یا حتی پنل اس ام اس را سرچ کنید ، سایت های زیادی لیست می شوند که امکانات و تعرفه های متفاوتی دارند و حداقل ۱۰ سایت هست که در صفحه اول نمایش داده می شود. پس اگر ما صفحات دیگر را در نظر نگیریم حداقل رقیبان شما ۱۰ سایت هستند.

فقط همین ۱۰ سایت؟ این که خیلی کم هست و میشه رقابت کرد!؟

باید گفت به این راحتی ها هم نیست و برای رسیدن سایت شما به این صفحه (صفحه اول ) باید هفت خان رستم را طی کنید و روی سایت خودتون کار کنید و هزینه هایی را پرداخت کنید. که خود این نیاز به داشتن بودجه ای برای این کار است.

خب پس اگه بازار اینترنت را نخواهیم درآمد از کجاها میشه کسب کرد؟

بدون در نظر گرفتن بازار اینترنت شما باید بازار سطح شهر خودتان را انتخاب کنید.

در سطح شهر رقابت چطور هست؟

این مورد بستگی به منطقه و شهر شما دارد و باید ببینید چند نفر در این زمینه فعالیت دارند و آیا اگر شما نمایندگی بگیرید می توانید با آنها رقابت کنید یا حتی بدون در نظر گرفتن رقابت ( چون فوتبال که نیست روبری هم بخواین وایسین ) می تونید خودتون دنبال مشتری برید و اقدام به فروش پنل کنید.

خب اصل مطلب همینجاست ، مشتریان ما چه کسانی هستند؟

هر جا که کاربر یا زیرگروه داشته باشد یا حتی نیاز به اطلاع رسانی و تبلیغات ، مثل مدارس ، آموزشگاه ها ، شرکت ها ، فروشگاه ها ، دفاتر هواپیمایی و … حتی امروزه برای اطلاع رسانی از مراسم ختم و عزا هم از ارسال اس ام اس استفاده می شود.

پنل ، خط و شارژ اس ام اس را ما باید به کاربرچند بفروشیم؟

این موارد به خود شما بستگی دارد ، ما به قیمت های مشخص شده به شما خط و شارژ اس ام اس می فروشیم و شما باید به این مبالغ چیزی اضاف کنید و بفروشید که هم مشتری بتواند پنل رو بخرد و هم شما سود داشته باشید.

امکانات پنل را ما مشخص می کنیم؟ نیاز به پرداخت هزینه هست؟

تمامی پنل های نمایندگی فول ورژن هستند و همه امکانات برای شما فعال است و هزیچ هزینه ای هم بابت این مورد از شما گرفته نمی شود. منتها شما می توانید مثل ما پکیج های مختلف درست کنید و امکانات دلخواه را برای این پکیج ها مشخص کنید و با قیمت های دلخواهتان بفروشید.

در این کار درآمد ها از چه روش هایی قابل کسب است؟

اولین و مهترین اون فروش پنل هست که این شامل سه درامد هست

پنل: برای خود شما ساخت پنل هیچ هزینه ای ندارد و رایگان هست که می توانید برای پنل قیمت های دلخواه را در نظر بگیرید

خط یا همان شماره اختصاصی: شما خط را با قیمت مشخص شده می خرید . مثلاً خط ۱۴ رقمی را از ما ۱۲۳۰۰ تومان می خرید و برای کاربر ۲۰ هزار تومان حساب می کنید( البته کمتر یا بیشتر هم می توانید حساب کنید).

شارژ پیامک : از خرید شارژ توسط کاربران شما سود می برید ، مثلاً ما شارژ اس ام اس را در پنل برنزی به شما با مالیات ۹٫۱ تومان میدهیم و شما به کاربر  ۱۱ تومان تمام شده با مالیات میدهید که سود شما از هر اس ام اس ۱٫۹ تومان هست.

حالا اگر قیمت پنل را ۵۰/۰۰۰ تومان همراه با یک خط اختصاصی و حتی ۵۰۰۰ تومان شارژ رایگان بفروشید. سود شما شامل موارد زیر در پنل نمایندگی برنزی می شود.

شرکت تبلیغاتی پنل اس ام اس

خط=۱۲۳۰۰ تومان

پنل=۰ تومان

شارژ رایگان= ۵۰۰۰ تومان

که در این حالت قیمت تمام شده برای این پنل برابر است با ۱۷/۸۰۰ تومان و با  فروش این پنل به قیمت ۵۰/۰۰۰ تومان شما۳۲/۹۰۰ تومان سود کرده اید.

ما مثل سایت های دیگر مبالغه نمی کنیم ،و اگر شما هفته ای ۳ پنل ۵۰/۰۰۰ تومانی بتوانید بفروشید سود شما در ماه ۳۹۴/۸۰۰ تومان خواهد بود که در سال ۷/۷۳۷/۶۰۰ تومان خواهد شد.

حالا اگر هر کاربر شما در ماه ۲۰۰۰ پیامک خریداری کنید و پیامک رو براش ۱۱ تومن محاسبه به صورت زیر خواهد بود

ماه اول ۲۰۰۰ پیامک برای هر کاربر و تعداد کاربرای ما در ماه ۱۲ تا هست که میشه ۲۴۰۰۰ پیامک ،

ماه دوم: از کاربر ماه قبل ۲۴۰۰۰ تا و از ماربر این ماه هم ۲۴۰۰۰ پیامک

ماه سوم: از کاربر دو ماه قبل ۴۸۰۰۰ تا و کاربر جدید ۲۴۰۰۰ تا

ماه چهارم: از کاربران سه ماه قبل ۷۲۰۰۰ تا و کاربران جدید ۲۴۰۰۰ تا

ماه ششم: از کاربران ۵ ماه قبل ۹۶۰۰۰ تا و از کاربران جدید ۲۴۰۰۰ تا

ماه هفتم: از کاربران ۶ ماه قبل ۱۲۰۰۰۰ تا و از کاربران جدید ۲۴۰۰۰ تا

ماه هشتم: از کاربران ۷ ماه قبل ۱۴۴۰۰۰ تا و از کاربران جدید ۲۴۰۰۰ تا

ماه نهم: از کاربران ۸ ماه قبل ۱۶۶۰۰۰ تا و از کاربران جدید ۲۴۰۰۰ تا

ماه دهم: از کاربران ۹ ماه قبل ۱۹۰۰۰۰ تا و از کاربران جدید ۲۴۰۰۰ تا

ماه یازدهم: از کاربران ۱۰ ماه قبل ۲۱۴۰۰۰ تا و از کاربران جدید ۲۴۰۰۰ تا

ماه دوازدهم: از کاربران ۱۱ ماه قبل ۲۳۸۰۰۰ تا و از کاربران جدید ۲۴۰۰۰ تا

و کل ارسال ها ۱/۶۰۰/۰۰۰ پیامک میشه که سود شما برابر است با ۳/۰۴۰/۰۰۰ تومان

حال اگر شما برای مشتری هم تبلیغات ارسال کنید و در ماه فقط ۱۰/۰۰۰ پیامک ارسال کنید و قیمت آن را برای مشتری هر پیامک ۱۱ تومان حساب کنید سود شما برابر با ۱۰۰۰۰*۱٫۹=۱۹/۰۰۰ تومان که در سال برابر با ۲۲۸/۰۰۰ تومان خواهد شد.

حال اگر شما اقدام به فروش بانک شماره موبایل کنید و اطلاعات و تعرفه های ما را در سایت خود قرار دهید و با جذب مشتری بانک را با تخفیف ۵۰ درصدی از ما بخرید و به مشتری خود بروشید درآمد خواهید داشت و اگر به طور متوسط فقط در ماه ۲ بانک را بفروشید سود شما برابر است با

قیمت بانک= ۳۰ هزار تومان

قیمت تمام شده برای شما= ۱۵ هزار تومان

قیمت فروش شما = ۳۰  هزار تومان

و با فروش دو بانک در ماه سود شما برابر با ۲*۱۵/۰۰۰=۳۰/۰۰۰ تومان و در سال برابر است با ۳۶۰/۰۰۰ تومان البته در صورتی که باز مشتری این بانک هایی رو که قبلاً خریده اید را داشته باشید سود شما برای هر بانک ۳۰ هزار تومان خواهد بود.

و حالا اگر بتوانید شخصی را که نمایندگی می خواهد به ما معرفی کنید بابت معرفی آن ۵۰ درصد پورسانت از مبلغ دریافتی ما از ان شخص خواهید داشت و اگر اون شخص نمایندگی برنزی را بخواهد (کم را در نظر بگیریم ) سود شما برابر با ۱۱۵/۰۰۰ تومان خواهد بود که اگر به طور متوسط در ماه یک نفر را معرفی کنید درآمد شما در سال ۱/۳۸۰/۰۰۰ تومان خواهد شد

دقت کنید سود مصرف شارژ کاربران جدیدی که در ماه های بعد به جمع کاربران شما اضاف می شود را باید محاسبه کنید ، یعنی ۱۱ ماه که هر ماه ۴۵/۶۰۰ تومان که در مجموع ۵۰۱/۶۰۰ تومان می شود. و کل فروش شارز سال برابر با ۵۴۷/۲۰۰ تومان خواهد شد.

حالا مبالغ را جمع کنیم

فروش پنل=۷/۷۳۷/۶۰۰ تومان

فروش شارژ=۳/۰۴۰/۰۰۰ تومان

ارسال تبلیغات=۲۲۸/۰۰۰ تومان

فروش بانک=۳۶۰/۰۰۰ تومان

معرفی نماینده=۱/۳۸۰/۰۰۰ تومان

جمع کل:۱۲/۷۴۵/۶۰۰ تومان که به عبارتی ماهانه ۱/۰۶۲/۱۳۰ تومان درآمد خواهید داشت

که شما برای گرفتن این نمایندگی ۲۵۰ هزار تومان پرداخت کرده اید

حالا پکیج طلایی و فروش حرفه ای بیشتر را در نظر بگیریم که پنل های حرفه ای ۱۰۰ یا ۱۵۰ هزارتومانی همانند ما ارائه دهید که در مثال پنل سازمانی رو توضیح داده ایم

خط=۲۲/۵۰۰ تومان  => خط انتخابی دو برابر غیر انتخابی هست

پنل=۰ تومان

شارژ رایگان= ۱۰/۰۰۰ تومان

که در این حالت قیمت تمام شده برای این پنل برابر است با ۳۲/۵۰۰ تومان و با  فروش این پنل به قیمت ۱۰۰/۰۰۰ تومان سود شما ۶۶/۲۵۰ تومان سود داشته اید

اگر شما در ماه ۱۵پنل بتوانید بفروشید سود شما در ماه ۹۹۳/۷۵۰ تومان خواهد بود که در سال ۱۱/۹۲۵/۰۰۰ تومان خواهد شد.

حالا اگر هر کاربر شما در ماه ۴۰۰۰ پیامک خریداری کنید و پیامک رو براش ۱۱ تومن محاسبه به صورت زیر خواهد بود

ماه اول ۴۰۰۰ پیامک برای هر کاربر و تعداد کاربرای ما در ماه ۱۵ تا هست که میشه ۶۰۰۰۰ پیامک ،

ماه دوم: از کاربر ماه قبل ۶۰۰۰۰ تا و از ماربر این ماه هم ۶۰۰۰۰ پیامک

ماه سوم: از کاربر دو ماه قبل ۱۲۰۰۰۰ تا و کاربر جدید ۶۰۰۰۰ تا

ماه چهارم: از کاربران سه ماه قبل ۱۸۰۰۰۰ تا و کاربران جدید ۶۰۰۰۰ تا

ماه ششم: از کاربران ۵ ماه قبل ۲۴۰۰۰۰ تا و از کاربران جدید ۶۰۰۰۰ تا

ماه هفتم: از کاربران ۶ ماه قبل ۳۰۰۰۰۰ تا و از کاربران جدید ۶۰۰۰۰ تا

ماه هشتم: از کاربران ۷ ماه قبل ۳۶۰۰۰۰ تا و از کاربران جدید ۶۰۰۰۰ تا

ماه نهم: از کاربران ۸ ماه قبل ۴۲۰۰۰۰ تا و از کاربران جدید ۶۰۰۰۰ تا

ماه دهم: از کاربران ۹ ماه قبل ۴۸۰۰۰۰ تا و از کاربران جدید ۶۰۰۰۰ تا

ماه یازدهم: از کاربران ۱۰ ماه قبل ۵۴۰۰۰۰ تا و از کاربران جدید ۶۰۰۰۰ تا

ماه دوازدهم: از کاربران ۱۱ ماه قبل ۶۰۰۰۰۰ تا و از کاربران جدید ۶۰۰۰۰ تا

و کل ارسال ها ۳/۹۶۰/۰۰۰ پیامک میشه که سود شما برابر است با ۷/۵۲۴/۰۰۰ تومان

حال اگر شما برای مشتری هم تبلیغات ارسل کنید ما در ماه فقط ۲۰/۰۰۰ پیامک ارسال کنید و قیمت آن را برای مشتری هر پیامک ۱۰ تومان حساب کنید سود شما برابر با ۱۰۰۰۰*۲٫۶=۵۲/۰۰۰ تومان که در سال برابر با ۶۲۴/۰۰۰ تومان خواهد شد.

حال اگر شما اقدام به فروش بانک شماره موبایل  کنید  و اطلاعات و تعرفه های ما را در سایت خود قرار دهیدو با جذب مشتری بانک را با تخفیف ۵۰ درصدی از ما بخرید و به مشتری خود بروشید درآمد خواهید داشت و اگر به طور متوسط فقط در ماه  ۲ بانک را بفروشید سود شما برابر است با

قیمت بانک= ۳۰ هزار تومان

قیمت تمام شده برای شما= ۱۵ هزار تومان

قیمت فروش شما = ۳۰  هزار تومان

و با فروش دو بانک در ماه سود شما برابر با ۲*۱۵/۰۰۰=۳۰/۰۰۰ تومان و در سال برابر است با ۳۶۰/۰۰۰ تومان البته در صورتی که باز مشتری این بانک هایی رو که قبلاً خریده اید را داشته باشید سود شما برای هر بانک ۳۰/۰۰۰ تومان خواهد بود.

و حالا اگر بتوانید شخصی را که نمایندگی می خواهد به ما معرفی کنید بابت معرفی آن ۵۰ درصد پورسانت از مبلغ دریافتی ما از ان شخص خواهید داشت و اگر اون شخص نمایندگی نقره ای را بخواهد (متوسط را در نظر بگیریم ) سود شما برابر با ۲۰۰/۰۰۰ تومان خواهد بود که اگر به طور متوسط در ماه یک نفر را معرفی کنید درآمد شما در سال ۲/۴۰۰/۰۰۰ تومان خواهد شد

حالا مبالغ را جمع کنیم

فروش پنل=۱۱/۹۲۵/۰۰۰ تومان

فروش شارژ=۷/۵۲۴/۰۰۰ تومان

ارسال تبلیغات=۶۲۴/۰۰۰ تومان

فروش بانک=۳۶۰/۰۰۰ تومان

معرفی نماینده=۲/۴۰۰/۰۰۰ تومان

جمع کل:۲۲/۸۳۳/۰۰۰ تومان که به عبارتی ماهانه ۱/۹۰۲/۷۵۰ تومان درآمد خواهید داشت

که شما برای گرفتن این نمایندگی ۸۰۰ هزار تومان پرداخت کرده اید که البته باز هم می گویم که تمامی ارقام مثال هست و کاربر و نماینده هم هستند که ماهانه ۵۰۰/۰۰۰ ارسال دارند و سود زیاد را کسب می کنند و باز هم یاداوری می کنیم که کسب درآمد و رسیدن به سود تماماً به شما بستگی دارد.

مزیت نمایندگی پنل اس ام اس برتر با سایت های دیگر

مشاهده تعرفه های نمایندگی پنل پیام کوتاه

اخذ نمایندگی اس ام اس, ارزانترین پنل نمایندگی اس ام اس, بهترین نمایندگی پنل اس ام اس, خرید و فروش شماره اختصاصی, سایت نمایندگی اس ام اس, سایت نمایندگی فروش پنل, نمایندگی فروش پنل پیامک, نمایندگی پنل ارسال اس ام اس, نمایندگی اس ام اس پنل, نمایندگی فروش خط اختصاصی, نمایندگی فروش پنل پیامک, نمایندگی پنل, نمایندگی پنل اس ام اس, نمایندگی پیامک برتر, پنل نمایندگی اس ام اس, گرفتن نمایندگی اس ام اس

GD Star Rating
a WordPress rating system
کسب درآمد از نمایندگی اس ام اس پنل, ۹٫۵ out of 10 based on 17 ratings
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , ,
logo-samandehi