خرید پنل اس ام اس ارزان قیمت

پنل اس ام اس
توسط: اس ام اس برتر
تاریخ: 2014/04/23

 

خرید پنل اس ام اس

 

خرید پنل اس ام اس ارزان

 

شاید برای شما هم پیش اماده باشد وقتی بدنبال خرید پنل اس ام اس هستید

در گوگل یا سایر موتورهای جستجو کلماتی نظیر پنل اس ام اس  – خرید پنل اس ام اس – قیمت پنل اس ام اس و یا حتی همانند عنوان این مقاله کلمه پنل اس ام اس ارزان رو سرچ می کنید ، سایت های زیادی برای شما لیست می شوند که هر کدام قیمت ها ، امکانات و تعرفه های شارژ اس ام اس متفاوتی دارند.که این برای شما گیج کننده است و انتخاب را برای شما دشوار می کند.

 

حال می خواهیم شما را برای خرید پنل اس ام اس راهنمایی کنیم و خصوصیات اصلی که باید هنگام خرید  دقت کنید را به شما بگوئیم.

 

اولین و مهمترین فاکتور برای خرید پنل اس ام اس اعتبار سایت فروشنده پنل اس ام اس است

چرا اگه اگر در این مورد دقت نکنید ممکن است بعد از مدتی سایت فروشنده به دلیل تخصصی نبودن و فعالیت های متفرقه این شغل را راه اندازی کرده و فقط مدت زمان کوتاهی فعال باشد و بعد از چند ماه به طور کامل از ارئه خدمات خودداری کند و هیچ نشانی هم نتوانید از ان سایت و فرشنده پیدا کنید.

شاید این سوال پیش بیاید اگر ما به دنبال خرید پنل اس ام اس باشیم و طبق گفته شما ، چطور می توان به یک سایت اعتماد کرد.

 

جواب ما این است ، یک سایت معتبر معمولاً با آدرس اختصاصی مرتباط با اس ام اس فعالیت می کند ( آدرس های غیر از اس ام اس نشان دهنده این است که کار اصلی آنها اس ام اس نیست ) سایت های مرتبط با اس ام اس از رتبه و جایگاه خوبی در گوگل برخوردار هستند، چرا که رسیدن به صفحه اول گوگل کاری بسیار دشوار است و سایت هایی که در این جایگاه قرار دارند مطمئناً وقت و هزینه زیادی کرده اند تا به این جایگاه رسیده اند و این خودش نشان دهنده این است که خواهان تداوم فعالیت هستند.

البته سایتی هایی هم هستند که در کنار حرفه تخصصی خود اقدام به فروش پنل اس ام اس کرده اند که بجث آنها جدا از این مورد هست.

 

یکی از عوامل مهم دیگر که به نشان دادن اعتبار سایت فروشنده اشاره دارد و شاید مهترین اصل در تجارت الکترونیک امروزه محسوب می شود ، داشتن نماد اعتماد از وزارت صنعت ، معدن و تجارت است که از طریق سایت اینماد دریافت می شود.

 

اینماد چیست؟ اگر در گوگل این را سرچ کنید سایت های زیادی در این مورد نوشته اند که از توضیح در این مورد صرفه نظر می کنیم و فقط همین قدر بگویم که گرفتن نماد اعتماد دائم همانند ثبت شرکت بسیار سخت و دشوار است و برای گرفتن اینماد از صاحب سایت مدارک شناسایی  و مدارک ملک فعالیت و گواهی امضا محضری دریافت می شود و به عبارتی آن سایت و فروشنده دارای پرونده است و این یعنی تحت نظارت بودن سایت فروشنده توسط سامانه ساماندهی سایت ها ( فیلترینگ ) و پلیس فتا

که طبیعتاً هر گونه تخلف این سایت ها از از همین دو طریق قابل پیگیری است ، سایت های دارای اینماد در گوشه ای از سایت خود عکس زیر را دارند

 

نماد اعتماد الکترونیکی

 

که اگر بر روی این عکس کلیک کنید مجوز آن همراه با اطلاعات و ادرس و شماره تماس صاحب سایت قابل مشاهده است.

 

مورد دیگری که به اعتبار سایت بر می گردد داشتن درگاه اینترنتی آنلاین و بدون واسط است که برای این مورد هم باید دقت کنید ، چرا که نداشتن درگاه باعث تاخیر در کار و اتلاف وقت خواهد بود و برای خرید شارژ اس ام اس باید با فروشنده در ارتباط باشید و هزینه را یا به حساب واریز کنید که مستلزم صرف وقت است یا کارت به کارت که مستلزم پرداخت کارمزد انتقال است.

 

و یکی از عوامل مهم و کلیدی در انتخاب پنل اس ام اس داشتن پشتیبانی آنلاین است که هزینه ارتباط شما و فروشنده رو از بین می برد و به صورت آنلاین می توانید در مورد مشکلات صحبت کرده و حتی از این طریق به صورت آنلاین آموزش ببینید.

 

و در آخر در درسترس بودن اطلاعات تماس فروشنده  ، برگشت هزینه های ارسال های ناموفق ، سرعت ارسال و نوع مالکیت خطوط  پیامکی دقت کنید.

 

 

برچسب ها: , , , , , ,
logo-samandehi