بهترین سایت نمایندگی فروش پنل اس ام اس

اعلان ها، پنل اس ام اس
توسط: اس ام اس برتر
تاریخ: ۱۳۹۱/۱۰/۱۹

 

از عنوان این مطلب ممکن است برداشت اشتباهی کنید و بگوئید این فقط شعار تبلیغاتی است و بازارگرمی برای فروش پنل های خود و جذب نماینده است، اما واقعیت این نیست.

برخی شرکت ها با ارائه پنل های نمایندگی با قیمت های ۵۰ الی ۱۵۰ هزار تومان اقدام به جذب نماینده می کنند و شاید برای شما سوال باشد چرا ما تعرفه های ۲۲۵ هزار تومان به بالا داریم و قیمت های ما گران است؟؟!!

سوال خوبی است و ما برای این مورد جواب خوبی را داریم

تفاوت اساسی در پشتیبانی و تعرفه خرید خط اختصاصی و شارژ پیامک است که شارژ های خرد پیامک آنها به صورت میزان خرید است و نقدینی شما را را کم می کنید ( برای داشتن تعرفه پایین تر باید خرید بیشتری انجام دهید)

email, envelope, mail, newsletter, receive, send icon

و از طرفی تعرفه های شارژ پنل نمایندگی آنها بسیار بالا است

برای بهتر متوجه شدن به تعرفه های زیر دقت کنید

ردیف میزان شارژ
تعرفه فارسی تعرفه انگلیسی
۱

۱ تا ۱،۰۰۰،۰۰۰ ریال

۱۵۰ ریال

۳۰۰ ریال
۲

۱،۰۰۰،۰۰۰ تا ۵،۰۰۰،۰۰۰ ریال

۱۴۲ ریال

۲۹۲ ریال
۳

۵،۰۰۰،۰۰۰ تا ۱۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال

۱۳۵ ریال

۲۸۵ ریال
۴

۱۰،۰۰۰،۰۰۰ تا ۳۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال

۱۲۸ ریال

۲۷۸ ریال
۵

۳۰،۰۰۰،۰۰۰ تا ۵۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال

۱۲۲ ریال

۲۷۲ ریال
۶

۵۰،۰۰۰،۰۰۰ تا ۷۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال

۱۱۶ ریال

۲۶۶ ریال
۷

۷۰،۰۰۰،۰۰۰ تا ۱۰۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال

۱۱۲ ریال

۲۶۲ ریال
۸

۱۰۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال به بالا

۱۱۰ ریال

۲۶۰ ریال

برای مثال نماینده باید برای اینکه تعرفه اس ام اس آن به ۱۲۲ ریال برسد،باید مبلغ ۵ میلیون تومان به بالا پنل خورد را شارژ کند و به عبارتی پول و نقدینگی خود را برای خرید مصرف کند.

artdesigner, by, map icon

اما در پنل های نمایندگی طلایی ما با پرداخت ۶۵۰ هزار تومان و علاوه بر بانک شماره موبایل کشور بر اساس کد پستی که در اختیار شما قرار می گیرد ، شما می توانید با خرید  هزار تومان تعرفه ثابت ۱۲۲ ریال برای خطوط ۱۰۰۰ و تعرفه ۱۱۳ ریال برای خطوط ۵۰۰۰ را داشته باشید و به عبارتی نیازی به عجله در خرید نیست و نقدینگی شما مصرف نخواهد شد.

یا در پنل نقره ای ۴۰۰ هزار تومانی ما نیازی به خرید سه میلیون تومان شارژ اس ام اس  نیست و شما با هزار تومان هم می توانید تعرفه ثابت ۱۲۶ ریال برای خطوط ۱۰۰۰ و تعرفه ۱۱۷ ریال برای خطوط ۵۰۰۰ را داشته باشید و در خرید عجله نکنید.

مورد دیگر این است که بعضی از سایت ها و شرکت ها پنل های نمایندگی پیامک با قابلیت ساخت کاربر به تعداد محدود مثل ۲۰-۵۰-۱۰۰ یا اعداد دیگر می دهند که این محدودیت بزرگی برای فعالیت شما خواهد بود.

یکی از مزیت های سامانه اس ام اس برتر ارئه پنل نمایندگی و کاربری به صورت پرداخت طی چند مرحله است و به عبارتی شما نیاز به پرداخت وجه کامل ندارید و با توجه به نوع پنل مبلغ پیش پرداخت متفاوت و مابقی به صورت توافقی قابل پرداخت خواهد بود.

arrows, exchange, interact, refresh, reload, swap, sync, update icon

و مزیت دیگر نمایندگی اس ام اس برتر این است که در صورت اینکه شما در هز زمان تصمیم به انصراف از فعالیت بگیرید تمامی کاربران شما ساپورت خواهد شد و موجودی شارژ شما به پول تبدیل شده و به حساب شما واریز خواهد شد و نگرانی بابت این مورد وجود نخواهد داشت.

صفحات مرتبط:

گرفتن نمایندگی مستقل فروش پنل اس ام اس

تعرفه نمایندگی و خطوط و شارژ پنل

GD Star Rating
loading...
بهترین سایت نمایندگی فروش پنل اس ام اس, ۹٫۸ out of 10 based on 93 ratings
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , ,
logo-samandehi