ارسال اس ام اس به شماره های ایرانسل

ارسال اس ام اس به ایرانسل
توسط: اس ام اس برتر
تاریخ: 2013/02/5

 

http://www.sms-bartar.com/wp-content/uploads/btsantena.gif

 

امروزه ارسال اس ام اس تبلیغاتی یکی از بزرگترین روش های موثر در زمینه بازاریابی و تبلیغات است که صاحبان مشاغل از این طریق کالا و خدمات خود را به عموم مردم یا دسته ای خاص از مردم معرفی می کنند.

سامانه اس ام اس برتر با استفاده از روش های نوین این امکانات را فراهم کرده است تا با بهری گیری از ارسال اس ام اس تبلیغاتی به روش BTS ( دکل ) متن تبلیغاتی خود را به شماره های 100٪ فعال ارسال کنید. شاید باور این مورد سخت باشد ، اما واقعیت دارد و برای درک بهتر موضوع به موارد زیر توجه کنید.

 

روش ارسال اس ام اس از طریق بی تی اس یا به عبارتی دکل های مخابراتی یکی از روش های کاملاً موثر و دقیق جهت ارسال اس ام اس تبلیغاتی به شماره های ایرانسل است . بدین صورت که شما متن خود را مشخص کرده و منطقه یا خیابان خود را انتخاب می کنید ، لازم به یاداوری است این سیستم مختص به استان و یا شهری خاص نبوده و امکان ارسال تبلیغات به تمامی شماره های ایرانسل در تمامی نقاط ایران را دارید.

 

http://www.sms-bartar.com/wp-content/uploads/smsbts.gif

 

به عنوان مثال شما در شهر شیراز هستید و در خیابان داریوش و در پاساژ صوت و و تصویر فارس مغازه موبایل فروشی دارید . می خواهید گوشی موبایلی را که جدیداً به بازار ارائه شده را با قیمت ویژه به فروش برسانید و دوست دارید تمامی اشخاصی را که در پاساژ و در اطراف و خیابان داریوش هستند را از طریق اس ام اس مطلع کنید.

مناطق مشخص شده شما مطابق نقشه می شود که برای بهتر متوجه شدن ناحیه به صورت سبز رنگ نشان داده شد است.

در این روش پیام شما به تمامی کسانی که سیم کارت های ایرانسل دارند و در ناحیه مشخص شده بوده اند و اطلاعاتشان در سیستم ایرانسل ثبت شده است ارسال می شود، دقت نمائید که در روش BTS ارسال بر اساس شماره نیست و فقط اس ام اس به کسانی ارسال می شود که در این منطقه قرار داشته اند و

می تواند از رج شماره های 093509360937093809390930 و در کل تمامی پیش شماره های ایرانسل چه خطوط دائمی و چه اعتباری باشند. و لازم به ذکر است که این فقط یک مثال جهت بهتر متوجه شدن ارسال از طریق بی تی اس بود و در این روش می توانید در سراسر ایران و در محدوده دلخواه خود اقدام به تبلیغات کنید.

 

?, about, ask, faq, information, question icon

شاید برای شما سئوال پیش بیاید که این شماره ها از ایرانسل تا چه اندازه صحت دارد و آپدیت شماره ها بر چه اساسی است؟

باید گفت که شماره های آپدیت 7 روز قبل تا 15 روز قبل است و اگر خطی دو روز پیش ثبت نام کرده باشد می نمی تواند جزو دریافت کنندگان این تبلیغات باشد، البته در صورتی که در منطقه مشخص شده قرار داشته باشد نیر به اون ارسال نخواهد شد.

 

توجـــه:

به دلیل تغییرات در سیستم ارسال بی تی اس از طرف ایرانسل ، مدت زمان لاک گیری ( بروزرسانی شماره های منطقه ) بین 7 تا 15 روز قبل است که این مورد باعث به وجود آمدن خطا در ارسال می شود ، چرا که بروز نبودن شماره ها و ارسال به شماره هایی که 15 روز قبل در آن منطقه بودن به نظر جالب نیست و این روش را توصیه نمی کنیم.

 

برای مشاهده تعرفه تبلیغات با BTS اینجا کلیک کنید.

 نقشه شیراز با گوگل مپ

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
logo-samandehi